اخبار سایت

دیدار مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه درجمعیت هلال احمر با خانواده معظم جانبازان

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان در سومین روز از هفته دفاع مقدس مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر هرمزگان به اتفاق رییس حراست جمعیت از خانواده های سه تن از جانبازان دیدن کردند


برگزاری کارگاه مهارتهای زندگی به سبک زندگی اسلامی در جمعیت هلال احمر استان هرمزگان

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان دوره آموزشی تبیین نقش زنان در سلامت خانواده  در برگزارشد


برپایی نمایشگاه به مناسبت هفته دفاع مقدس

Pi_201492710102330.jpg

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان به مناسبت هفته دفاع مقدس، نمایشگاه اسناد دفاع مقدس در پارک ولایت در بندرعباس برگزار شد.


برگزاری کارگاه مهارتهای زندگی به سبک زندگی اسلامی در جمعیت هلال احمر استان هرمزگان

Pi_201492782723480.jpg

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان مسوول امور بانوان از برگزاری کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی در این جمعیت خبر داد.


Fundamental Principles ofInternational Red Cross & Red Crescent Movement

بی طرفی – Neutrality

نهضت هیچگونه جهت‌گیری نسبت به ملیت، نژاد، عقیده مذهبی، طبقه یا عقاید سیاسی ندارد. نهضت تلاش می‌کند تا با توجه به نیاز افراد، رنج ایشان را التیام بخشد و موارد حیاتی‌تر را ترجیح دهد.
بی غرضی – Impartiality
به منظور بهره‌بردن از اطمینان همگانی، نهضت در درگیری‌ها از هیچ طرفی جانبداری نمی‌کند و در هیچ زمانی در مناقشه‌های سیاسی، نژادی، مذهبی و یا ایدئولوژی شرکت نخواهد کرد.
استقلال – Independence
نهضت مستقل است. نمایندگان محلی ضمن آنکه در خدمت انسان‌دوستانه دولت‌های خود نقش کمکی را ایفا خواهند کرد و منطبق با قوانین کشور متبوع خود خواهد بود باید همواره استقلال خود را حفظ کنند تا بتوانند منطبق با اصول نهضت عمل کنند.
خدمت داوطلبانه – VoluntaryServices
خدمت در نهضت داوطلبانه است و در هیچ شرایطی سودآوری مشوق آن نخواهد بود.
بشردوستی – Humanity
نهضت بین‌المللی صلیب سرخ و هلال احمر که با ایده کمک بی‌طرفانه به مجروحان جنگی شکل گرفت. با پشتوانه ملی و بین‌المللی خود تلاش می‌کند تا رنج را در هر کجای جهان التیام بخشد و از آن جلوگیری کند. هدف نهضت، محافظت از جان و سلامتی نوع بشر و تضمین کرامت آن است. نهضت درک متقابل، دوستی، همکاری و صلح پایدار را در میان ملت‌ها ترویج می‌کند.
یگانگی – Unity
در یک کشور، تنها یک جمعیت صلیب سرخ و یا هلال احمر می‌تواند وجود داشته باشد. این جامعه باید برای استفاده عموم باشد. این جامعه باید فعالیت‌های انشان دوستانه را در سرزمین خود انجام دهد.
جهان شمولی – Universality
همه جمعیت‌ها در نهضت بین‌المللی صلیب سرخ و هلال احمر از موقعیت یکسان برخوردارند و مسوولیت‌ها و وظایف یکسانی را در کمک به یکدیگر دارند.


موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال احمر استان هرمزگان (میناب) به عنوان موسسه برتر

Pi_201491792036485.jpg

موسسه آموزش عالی علمی کاربردی هلال احمر استان هرمزگان (میناب) به عنوان موسسه برتر در حوزه روابط عمومی موسسات هلال کشور برگزیده شد


برگزاری دوره تخصصی امداد و نجات جاده ای توسط جمعیت هلال احمر جاسک

Pi_201491784557523.jpg

دوره تخصصی امداد ونجات جاده ای و دوره عمومی امداد ونجات با موفقیت در شهرستان جاسک برگزار شد.


برگزاری جشن آیه های رحمت به مناسبت دهه کرامت

Pi_201491774743956.JPG

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان جشن آیه های رحمت با حضور ‌اعضای جوانان و بانوان این جمعیت برگزار شد.


برگزاری مراسم جشن میلاد امام رضا علیه السلام

Pi_201491772423459.jpg

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمرهرمزگان  همزمان با سالروز میلاد ثامن الائمه امام رضا علیه السلام مراسم جشنی با حضور بانوان واعضای جوانان درمحل نمازخانه این جمعیت برگزارشد.


برگزاری مراسم جشن میلاد امام رضا علیه السلام

Pi_201491772423459.jpg

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمرهرمزگان  همزمان با سالروز میلاد ثامن الائمه امام رضا علیه السلام مراسم جشنی با حضور بانوان واعضای جوانان درمحل نمازخانه این جمعیت برگزارشد.