اخبار سایت

با حضور رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران ساختمان هلال‌احمر شهرستان میناب به بهره‌برداری رسید

_DSC0215.JPG
_DSC0282.JPG
_DSC0298.JPG
_DSC0355.JPG
_DSC0379.JPG
_DSC0419.JPG
_DSC0514.JPG
_DSC0528.JPG

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان  شامگاه روز چهارشنبه 18 بهمن ماه با حضور رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و رییس سازمان امداد و نجات ، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان ، مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر ،نمایندگان مجلس ، فرماندار  ،امام جمعه  و مدیران و مسوولین ادارات شهرستان میناب به بهره برداری رسید .

در ابتدای مراسم آقای اعمی برنطین مدیر عامل جمعیت هلال احمر هرمزگان ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمدگویی از تاریخچه ساختمان میناب سخنانی را ایراد نمودند .

اعمی گفت :ساختمان هلال احمر شهرستان میناب با زیربنای 575 متر در دو طبقه و 11 اتاق اداری و سالن اجتماعات است و با اعتباریک میلیارد و سیصد میلیون تومان  ساخته شده است .
پس از آن علی‌اصغر پیوندی اظهار کرد: هلال احمر وظیفه عمده و کلان دارد که به عنوان جانشین دولت در امور نجات است.

وی افزود: 43 حادثه در جهان وجود دارد که از این تعداد احتمال وقوع 33 حادثه در ایران وجود دارد.

 رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: جمعیت هلال احمر از 93 سال پیش تاکنون در کنار مردم بوده است و نه تنها در کشور و منطقه بلکه در سطح جهان یک جمیعت قدرتمند است.

پیوندی اضافه کرد: در کنار مردم هستیم از جنس مردم هستیم و با مردم یکی می‌شویم و با تعامل چند طرفه به وظیفه خودعمل می‌کنیم.

رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران افزود: با همه افرادی که نقش تعیین کننده دارند صمیمی هستیم و باید همه تلاش کنیم هیات دولت و مجلس کمک کرده است که به بودجه قابل توجهی برسیم.

پیوندی خاطر نشان کرد: مردم را از جنس خود بدانیم و به عنوان  جانشین دولت نقش خود را خوب ایفاء کنیم و باید آمادگی داشته باشیم که مشکلات مردم را کاهش دهیم.

وی افزود: با تعامل امدادگران و اعضای جمعیت هلال احمر، نقش دیگر جمعیت یک فضای امن و آسایش و چتر بسیار باز است.
پیوندی اظهارداشت: هلال احمر نقش واسط بسیار خوبی دارد که تمام نیروها را در چتر حمایتی خود قرار می‌دهد و جمعیت هلال احمر می‌تواند نقش بی‌بدیل در جامعه برقرار کند و باکمک مردم وجوانان این رابطه را تحکیم دهیم تا نقش خود را بروز دهند و در چترحمایتی قرار گیرند.

پیوندی گفت: به شهرستان میناب باید توجه ویژه داشته باشیم و زیرساخت‌های لازم در این شهرستان انجام شود.

در ادامه این مراسم برنامه هایی شامل  اهدا لوح تقدیر به رییس جمعیت هلال احمر اسبق شهرستان میناب سید موسی هاشم نسب مینابی و همچنین اهدای هدایایی از طرف اعضای جوانان جمعیت هلال احمر استان به دکتر پیوندی بود.

گفتنی است قبل از افتتاح ساختمان اداری جمعیت هلال احمر شهرستان میناب دکتر پیوندی و هیات همراه از پایگاه امداد جاده ای چاه شیرین یادمان شهید پیرک جعفری بازدید نمودند.

 


درج نظر