اخبار سایت

با حضور رئیس جمعیت هلال احمر در هرمزگان انبار امدادی بندر خمیر افتتاح شد

_DSC0642.JPG
_DSC0694.JPG
135.jpg
tm.jsp.jpg
_DSC0033.JPG
_DSC0600.JPG

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان صبح روز پنج شنبه 19 بهمن ماه با حضور رئیس جمعیت هلال احمر، رئیس سازمان امداد نجات،مدیرعامل جمعیت هلال احمر ومسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت ، فرماندار ، امام جمعه شهرستان بندرخمیر و جمعی از مدیران و مسوولین شهرستان بندرخمیر انبار امدادی جمعیت هلال احمر بندر خمیر افتتاح شد.

در آیین افتتاح این انبار امدادی ابتدا مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان ضمن خیر مقدم از تاریخچه ساختمان امدادی سخنانی را ایراد نمودند .

اعمی گفت :ساختمان  انبار امدادی هلال احمر شهرستان بندرخمیر با زیربنای 864 متر و با اعتبار نه میلیارد و دویست و چهل و سه میلیون ریال ساخته شده است .

دکتر علی اصغر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر با تاکید بر اهمیت ساخت انبارهای امدادی در کشور گفت: با توجه به گستردگی استان های کشور و همچنین حادثه خیز بودن کشور موضوع ساخت انبارهای امدادی و دپو اقلام امدادی از برنامه‌های اصلی جمعیت هلال احمر است. 

پیوندی با بیان اینکه وظیفه هلال احمر خدمت به مردم در زمان حادثه و رفع آلام و دردهای آنان در زمان حادثه است افزود: ما می‌بینیم کشورهای پیشرفته دنیا امروز بیشترین هزینه و توجه خود در بخش آموزش همگانی در برابر بحران دنبال میکنند. آموزش در حوزه امداد هم مفیدتر و هم کم هزینه تر از پاسخگویی است، موضوع آموزش و نقش هر سازمان در بحران باید توسط تمام دستگاه های کشور دنبال شود.

رئیس جمعیت هلال احمر در پایان سخنان خود در این مراسم از پیگیری برای ساخت ساختمان اداری جمعیت هلال بندر خمیر ، یک پایگاه امدادونجات ساحلی و همچنین یک ساختمان آموزشی در این شهرستان خبر داد.

 در این مراسم همچنین حجت الاسلام و المسلمین صفایی حایری امام جمعه و محمد مولایی فرماندار شهرستان بندر خمیر از فعالیت های جمعیت هلال احمر در این شهرستان تقدیر کردند.

دکتر پیوندی همچنین روز گذشته در سفر به استان هرمزگان با خانواده شهید محمد تابدار دیدار‌ و گفت‌وگو داشت.

 


درج نظر