اخبار سایت

مراسم تجلیل از فعالین طرح نوروزی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان

IMG_4575.JPG
IMG_4597.JPG


به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان مراسم تجلیل از فعالین طرح نوروزی  در ششمین روز از هفته هلال احمر در سالن فردوسی شهرداری بندرعباس با حضور مدیرعامل ، مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه ، رییس پلیس راه استان ، مدیر بحران شهرداری بندرعباس ، روسای ادارات ، اعضای شورای معاونین ، روسای شعب ،  اعضای هیا ت مدیره اعضای شورای اجرایی شعب ،اعضای جوانان ، داوطلبان ، امدادگران و مربیان برگزار گردید .

جلسه با قرائت قرآن کریم و سرود ملی آغاز شد پس از آن مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان ضمن تبریک هفته هلال احمر به کلیه حاضرین در مراسم از زحمات و تلاش های افرادی که در ایام عید نوروز به مسافرین نوروزی خدمات دادند تشکر نمود .

اعمی گفت : از 25 اسفند ماه سال 96 طرح های نوروزی آغاز و با همت و پشتکار و تلاش شما اعضا پرتلاش شاهد کاهش تلفات در استان بودیم از جای تقدیر دارد .

اعمی در ادامه گفت : در هفته هلال احمر برنامه های متعددی اجرا گردید

علی اعمی برنطین افزود: برگزاری نشست خبری با اصحاب رسانه، رژه خودرویی ،عطرافشانی گلزار شهدا، دیدار  کارکنان جمعیت با نماینده محترم ولی فقیه  ، مراسم تقدیر از فعالان طرح نوروزی، اردوی توان افزایی ، دیدار با خانواده شهدای امدادگر، برپایی نمایشگاه با هدف اطلاع رسانی و آموزش های امدادی ، دیدار با خانواده بازنشستگان هلال احمر، انتخابات شورای مرکزی مجامع جوانان و دانشجویی و برگزاری المپیاد جوانه، نشست صمیمی مدیرعامل جمعیت هلال احمر با کارکنان و اعضای جمعیت هلال احمر ، دیدار با  استاندار محترم  ، اعزام کاروان سلامت به مناطق محروم از برنامه‌های هفته هلال احمر بود که در طول هفته هلال احمر برگزار گردید انجام شد انشا اله فردا برنامه حضورخانواده بزرگ هلال احمر در نماز جمعه خواهیم داشت .

در ادامه برنامه رییس پلیس راه استان هرمزگان جناب سرهنگ اسفندانی ضمن تبریک به اعضای گفت : امسال با کمک و همکاری شما شاهد کاهش آمار تلفات جاده ای بودیم بو بیایید دست در دست هم دهیم تا سوانح رانندگی را به حداقل برسانیم . از کنار راننده متخلف هیچگاه بی تفاوت نگذریم امربه معروف کنیم تذکر بدهیم این تاثیر گذار خواهد بود .

پس از آن مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان هرمزگان به سخنرانی پرداختند ایشان فرمودند : توفیق بزرگی است که شما اعضای گرانقدر در جمعیت هلال احمر مشغول هستید و به مردم در جاده ها  خدمت می کنید .

وی در ادامه فرمودند:  اگر به اهداف والای هلال احمر توجه کنیم با آن نیت الهی که داریم تمام ثانیه ها ی خدمت شما به مردم عبادت محسوب می شود و همیشه خداوند بزرگ را شاکر باشیم که در همچنین سازمانی مشغول به امدادرسانی  هستیم.

در پایان به کلیه فعالین طرح نوروزی لوح و هدیه اهدا گردید.

گفتنی است اجرای دکلمه ، سرود دانش آموزی، موسیقی سنتی،پخش کلیپ های متعدد از دیگر برنامه های مراسم بود.


درج نظر