اخبار سایت

بیانیه مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان از حضور پرشور امداگران ،داوطلبان و جوانان در راهپیمایی 13 آبان


به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان؛ علی اعمی برنطین طی بیانیه ای از اعضاي جمعیت هلال احمر خواست که در راهپیمایی 13 آبان حضور داشته باشند.
متن این بیانیه به شرح زیر است:
13 آبان ماه نماد انقلابی به پیش آهنگی نسل حاضر و راهبری پیر مدبری است که رهروانش بر گلدسته های رفیع خاکش اذان شهادت سر داده اند. یادآور حماسه بزرگ مردانی است که جاودانگی استکبارستیزی و استبدادگریزی اسلام ناب را در پس نفرت از وطن فروشی و بیگانه پرستی به بار نشانده اند.
حماسه سیزدهم آبان ثابت کرد که همه قدرتهاي به اصطلاح عظيم شيطاني و طاغوتي از درون پوچ و پوشالي است، در ۱۳ آبان مردم عدالتخواه ما خويشتن را باور كردند و به چشم خود ديدند آن قدرتي كه در ذهن عده اي كج انديش و كوته فكر، همچون كوهي استوار است، «كاهي» بيش نيست، در سيزدهم آبان وحدت كلمه معنا شد، تكيه بر محبوب بندگان، خداي خميني آفرين، تفسير شد و قدرت رهبري ديني بار ديگر تجربه شد.
سيزدهم آبان به همه مستضعفان آموخت كه ميتوانند چپاولگران را به زباله دان تاريخ بسپارند، ميتوانند هويت خود را با نفي قدرتهاي استعماري تعريف كنند و در يك كلام با به ارمغان آوردن غروري مقدس و حماسه آفرين به آنها آموخت كه ديوار ظلم و ستم شكستني است.
سيزدهم آبان ماه؛ سالروز شهادت جمع کثيري از دانشجويان، روز ملي مبارزه با استکبار جهاني، تسخير لانه ي جاسوسي آمريکا توسط دانشجويان پيرو خط امام و برملاشدن سياست ها و نيرنگ هاي استکبار جهاني عليه ايران اسلامي را دوباره براي ملت جان بر کف ايران زنده مي کند. استکبار جهاني که با در اختيار داشتن بزرگ ترين شبکه ي رسانه اي دنيا، از رويارويي با ملت ايران طرفي نبسته است؛ اينک با شيوه هاي جديد در ابعاد گوناگون به جنگ رواني روي آورده و جوانان و خانواده ها را نشانه رفته است.لذا از شما اعضاي محترم هلال احمر استان هرمزگان می خواهم برای برملا ساختن توطئه دشمان ایران و اسلام ، در مراسم راهپیمایی فردا حضور پرشور داشته باشند.


درج نظر