اخبار سایت

پیام تبریک مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان به مناسبت روز داوطلب

0ce06369-89c8-4a6f-957f-f54de4f0396e.jpg

14آذر روز جهانی داوطلبان ؛ درمصداق عزیزانی است که در دلباختگی ویاری رساندن پرچمدار عشق وایثارند و ردای تواضع به رنگ پرچمشان سفید است وبوقت هلال قامت ؛خمیده اند درودتان باد یاوران وصاحبانان عرصه فداکاری

بشر دوستی، بی غرضی، بی طرفی، عدم وابستگی، خدمات داوطلبی، یگانگی و جهان شمولی، عناوین عزت آفرین حرکت خیرخواهانه شماست که ابر سخاوت «سلمانی» و باران بی انتهای برکت «مسلمانی» بر خاک خیرخواهی بارید تا جهانیان بدانند نوعدوستی و یاری رسانی، الفبای ادبیات اسلامی و ایرانی هموطنان ماست.

هنـرمند واقـعی شـماییـد که حلقه اتصـال نیاز نیازمندان و توان توانـگران شـده‌اید و نقـش خود را در چهـارضـلعی «هدایت، حمایت، مهارت و مشارکت» جاودانه کردید. شما که چاردیواری خانه تان را به انـدازه رفع سفره فقیران، التیام رنج و اندوه بیماران و مرهم گذاشتن بر زخم حادثه دیدگان، گسترش دادید و از طبله توانگری خویش عطر تبسم خدا را به ناامیدان، هدیه کردید.

 اینجانب بر خود  لازم می دانم این روز مهم را به داوطلبان جمعیت هلال احمر استان هرمزگان تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم همچنان شاهد حضور فعال آنان رادر برنامه های عام المنفعه و خیرخواهانه جمعیت هلال احمر استان و گسترش و نشر کارهای داوطلبانه باشیم .

                                                          علی اعمی برنطین
                                       مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان


درج نظر