اخبار سایت

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان گفت: جوانان منشاء تحول در انقلاب اسلامی بوده اند

ارم جوانان.jpg

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان گفت: نگاه به تاریخ انقلاب اسلامی نشان می‌دهد هر زمان که به جوانان توجه شد منشأ تحولات عظیم و سرنوشت‌ساز در کشور شدند.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان هرمزگان، علی اعمی برنطین اظهارکرد:دهه فجر انقلاب اسلامی، یادآور حماسه‌ها و رشادت‌های جوانان در طول تاریخ سرنوشت‌ساز انقلاب خونبار ایران است که برای به‌ دست آوردن استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی جان خود را نثار کردند.

اعمی برنطین مطرح کرد: مشارکت جوانان در تمام صحنه‌های انقلاب همچون سازندگی، دفاع در مقابل توطئه‌های داخلی و خارجی و حضور فعال در انتخابات، بیانگر اعتماد به نفس در جوانان است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان اضافه کرد: هر تحولی را در جوامع بشری، نسل جوان ایجاد می کند و انقلاب اسلامی ایران نیز به همت نسل جوان پیروز شد.

وی خودباوری، خلاقیت و ابتکار عمل و خطرپذیری را از جمله ویژگی های نسل جوان فعال در عرصه های گوناگون خواند و گفت: دوران جوانی دوران تحول، جهش، اثرگذاری و تصمیم های بزرگ در زندگی است.

علی اعمی برنطین ادامه داد: در کشور ما نیز نسل جوان، سهم بزرگی از تحولات و پیشرفتهای کشور را بر عهده داشته و شاهد حضور جوانان در عرصه‎های مختلف از شکل‎گیری انقلاب گرفته تا پیروزی آن و پس از پیروزی انقلاب اسلامی بوده و هستیم.


درج نظر

RenderElem error:Object reference not set to an instance of an object.