اخبار سایت

برپایی خیمه های نماز در کلیه ی پایگاه های بین شهری امداد و نجات ، ایمنی و سلامت در ایام نوروز 98

نماز.jpg
klhcc.jpg

به گزارش روابط عمومی  جمعیت هلال احمر استان هرمزگان ،جلسه تمهیدات لازم جهت اقامه نماز مسافرین نوروزی ۹۸ به ریاست مدیر ستاد اقامه نماز استان هرمزگان  و با حضور نمایندگان برخی از دستگاه های اجرایی  از جمله حجت الاسلام والمسلمین شهابی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان ،در دفتر مدیر ستاد برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین فروزان نژاد در ابتدا ضمن تبریک ایام ماه رجب و اعتکاف،تصریح کرد: ماه رجب یکی از بهترین ما های سال است و خوشا به حال افرادی که بتوانند در این ماه به وسیله عبادت و از جمله نماز خود را با خالق نزدیک تر نمایند و از گودال گناه و معصیت رهایی یابند.

وی اظهار کرد: باتوجه به درپیش رو بودن ایام پایانی سال و ضرورت برنامه ریزی و تمهیدات لازم جهت اقامه نماز مسافرین نوروزی ،هریک از دستگاه های متولی دارای شرح وظایفی می باشند که خدمت شما اعلام می گردد و ضمنا این دستورالعمل قبلا توسط اینجانب در جلسه خدمات سفر به جناب آقای مهندس مدرس معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری داده شده تا شرح وظایف هریک از دستگاه هارا در امر نمازابلاغ نمایند.

در پایان فروزان نژاد تاکید کرد: پیام های نوروزی ۹۸ از طرف ستاد اقامه نماز ابلاغ  شده و باید توسط دستگاه های اجرایی در میادین و ورودی شهر ها نصب شود و امید است فضای نمازی در شهرها حاکم شود.این پیام ها شامل موارد زیر است.

۱-در سفر آرامش خود را با خواندن نماز اول وقت تقویت کنیم.

۲-سفر خود را با خواندن نماز اول وقت بیمه کنیم

۳-سفر خود را با خواندن نماز اول وقتت لذت بخش کنیم.

۴-آرامش بهاری با خواندن نماز اول وقت.

۵-آرامش و ایمنی در رانندگی با قامه نماز اول وقت

در ادامه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه تاکید کرد: باتوجه به فرارسیدن ایام  نوروز 98 تمام پایگاه های بین شهری(حوزه معاونت امداد و نجات) و پایگاه های ایمنی و سلامت در حوزه معاونت جوانان تمهیدات لازم جهت اقامه نماز در این مکان ها از جمله برپایی خیمه  های نماز را خواهند داشت.


درج نظر