اخبار سایت

پیام تبریک مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان به مناسبت عید نوروز 1398

photo_2017-11-14_01-12-45.jpg

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان ؛ مدیر عامل جمعیت هلال احمر هرمزگان  در پیامی فرارسیدن  سال نو را به ملت شریف ایران،کارکنان و اعضای این جمعیت تبریک گفت .

متن پیام به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
یا مقلّب القلوب و الابصار/

یا مدبر اللیل و النهار/

یا محوّل الحول و الاحوال/

حوّل حالنا الى احسن الحال/

بهار ، فصل نو شدن و از نورستن و فصل ایمان و شکوه جلوه خداوندی و نوروز نشانه‌ای از منطق زیبای رویش و حرکت آفرینش به سمت کمال است . بار دیگر نشانه ای بدیع از آیات الهی در جهان متجلی گشته و زمین ،آیه های سر سبزی و حیات را به تلاوت نشسته است. هزاران سپاس خدای را که نعمت درک بهاری دیگر را نصیب ما ساخت تا شادمانه به پیشواز یکی از زیباترین حقایق نهفته در دل هستی بشتابیم.

اینک که پس از یک سال تلاش و کوشش خالصانه در راستای تحقق اهداف بلند و متعالی جمعیت هلال احمر ، در آستانه سال جدید و همزمانی آن با زادروز مسعود مولای متقیان حضرت علی (ع) و گشایش فصلی تازه از فعالیت ها و خدمات جمعیت هلال احمر در قالب طرح ملی خدمات نوروزی  قرار گرفته ایم ، ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و این روز خجسته به مردم فهیم و گرانمایه ایران اسلامی و پرسنل خدوم و تلاشگر ، امدادگران و نجاتگران خستگی ناپذیر و توانمند ، داوطلبان نیکوکار وخیراندیش و جوانان باانگیزه و پرنشاط جمعیت هلال احمر استان و خانواده‌های معزز در جای جای استان ، برایتان سالی پر از معنویت، آرامش، امنیت و تعالی مسئلت دارم .

امیدوارم درسال جدید نیز همچون گذشته در عرصه خدمت بی منت به مردم به‌ویژه نیازمندان و حادثه دیدگان درسایه توجهات ویژه حضرت ولی عصر( ارواحنا له الفداء ) وتحت هدایت های رهبر فرزانه انقلاب موفق و موید باشید و با تلاش و مساعدت بی وقفه و خالصانه خویش ثابت کنیم که در ایام نوروز و در طول سال آینده پرتوان تر از هميشه خدمتگزار مردم خواهيم بود.

 

                                                                                      علی اعمی برنطین

                                                                             مدیرعامل جمعیت هلال احمر 

     


درج نظر