اخبار سایت

پیام مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان به مناسبت عید سعید قربان

138750.jpg

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان؛متن پیام به شرح ذیل است :

عید سعید قربان درخشش کمال دلدادگی بندگان خالص حق تعالی و زیباترین لحظه در عالم هستی است که ابراهیم (ع)، اوج عبودیت را معنا کرد و بی توجه به هوای نفس، عاشقانه گام در صراط مستقیم گذاشت و از آن آزمون سخت الهی سربلند بیرون آمد.

این فلسفه الهی را می توان به خوبی در مناسک حج یافت آنجا که انسان  در عرفات به شناخت می رسد و در مشعر به شعور الهی و در منا، رهایی از تعلقات دنیوی ورسیدن به عشق و قرب الهی را آرزو می کند و از شیطان برائت می جوید.

اینک بر خود لازم می دانم در ایام پربرکت ماه ذیحجه الحرام و عید سعید قربان، عید رهیدگی از اسارت نفس ، عید برآمدن انسانی نو از خویشتن ، را بر نائب برحقش ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی)، همه مسلمین  و مجموعه  جمعیت هلال احمر استان  تبریک وتهنیت عرض نموده ،استمرار حکومت حقّه و علوی نظام مقدس جمهوری اسلامی را تحت توجهات امام عصر(عج) و نایب برحقش از خداوند منان خواستارم.

با امید به اینکه تحت عنایات خاصه حضرت ولی عصر  (ارواحنا فدا)  هم‌نوا با منادیان حق در عید سعید قربان خشوع و بندگی را نصب العین خود سازیم و در راستای سرفرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی در پرتو رهنمودهای مقام معظم رهبری گام برداریم.


درج نظر

RenderElem error:Object reference not set to an instance of an object.