اخبار سایت

طرح ملی نذر آب با استفاده از ظرفیت داوطلبان در حال اجراست

66555.jpg

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان؛وحید شفیعی، مشاور و قائم مقام سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در حاشیه بازدید از روند اجرای طرح ملی  نذر آب۲ در هرمزگان گفت: طرح نذر آب در سال گذشته تنها در سیستان بلوچستان با آبرسانی، اهدای منبع آب  و توزیع آب معدنی انجام شد که تشویق و استقبال فدراسیون جهانی موجب ملی شدن نذر آب شد.

شفیعی با اشاره به سیاست های فدراسیون جمعیت هلال احمر در طرح محرومیت زدایی و آب رسانی تصریح کرد: امسال شاهد اجرای نذرآب در استان خراسان، سیستان، کرمان و هرمزگان با استفاده از ظرفیت داوطلبین می باشیم.

قائم مقام سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر عنوان کرد:طرح نذر آب ۲با استفاده از ظرفیت داوطلبی و ورود تیم های تخصصی، توزیع پک لوازم تحریر ،لوازم بهداشتی ،مواد غذایی در دست اجراست.

وی عنوان کرد:طرح ملی "نذر آب۲" در مناطق شرق رویدر و غرب فین استان هرمزگان از ششم لغایت هشتم شهریورماه جاری در حال اجراست‌ که استان آذربایجان شرقی به عنوان معین طرح تعیین شده است.
 
شفیعی گفت: در نخستین روز از اجرای طرح نذر آب کاستی ها شناسایی شد که در ادامه طرح این مشکلات رفع خواهد شد.

قائم مقام سازمان داوطلبان افزود:استان یزد به عنوان پشتیبان نذر آب در هرمزگان تعیین شده و به زودی با هدف رفع کاستی ها وارد منطقه می شود.

وی با بیان اینکه داوطلبان آماده خدمت رسانی هستند و فعالیت ها هرساله شکل بهتری به خود می گیرد،خاطرنشان کرد: هلال احمر   بزرگترین ngo خصوصی کشور بشمار می رود  که نظارت حکومتی بر آن است‌.


درج نظر

RenderElem error:Object reference not set to an instance of an object.