اخبار سایت

خشکسالی تیم سحر هرمزگان را به بندرخمیر و فین کشاند

32145.jpg

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان؛علی اعمی برنطین مطرح کرد: با هدف مشاوره و حمایت های روانی مردم منطقه رویدر و فین که زندگی آنان تحت تاثیر خشکسالی قرار گرفته است تیم سحر جمعیت هلال احمر استان هرمزگان در قالب طرح نذر آب ۲ در این منطقه درحال فعالیت است.
اعمی برنطین افزود: طرح نذر آب ۲  با حضور تیم پزشکی استان آذربایجان شرقی و داوطلبان هرمزگان ۶و ۷ شهریور ماه در مناطق رویدر شهرستان بندرخمیر و مهدی آباد بخش فین اجرا خواهد شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان عنوان کرد: در این برنامه و بر اساس ماموریت های تیم های سحر سازمان جوانان هلال احمر تیم سحر این استان در این مناطق فعالیت می کنند.
اعمی برنطین اضافه کرد: توزیع لوازم التحریر، انجام فعالیت های فرهنگی در قالب شعر و بازی برای کودکان و نوجوانان با هدف اهمیت آب در زندگی، نحوه صحیح مصرف آب  و آموزش اصول بهداشت آب بخشی از فعالیت های درحال انجام تیم های سحر در این مناطق است.
اعمی برنطین  اشاره کرد: تیم سحر معاونت جمعیت هلال احمر هرمزگان که متشکل از شش نفر شامل کارشناس جوانان،روانشناس،مشاور و جوان داوطلب خلاق است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گفتنی است تیم سحر جمعیت هلال احمر استان هرمزگان پیش از این پس از زلزله کرمانشاه در مناطق زلزله زده نیز فعالیت های ارزشمندی را انجام داده است.


درج نظر

RenderElem error:Object reference not set to an instance of an object.